Artykuły

Galerie klasowe

Drukuj

IIIG

 

Od lewej: Szymon Urban, Wojtek Palacz, Dominika Góra, Karolina Głowińska, Kamil Lubaś, Mateusz Goleń, Kuba Bućko, Paweł Berdechowski, Maciek Gruszkoś, Sylwia Marzec, Weronika Oleszczuk, Paulina Pawłowska, Karolina Myśliwiec, wychowawczyni: p. Małgorzata Bochenek. Albo? - Lewy, Chudy/Chudi, Rudaa, Karczik, Kosa, Kamil, Bućko, Pafełek, Maciek, Kasia/Roszpunka, Wera, Palinka, F-16 i p. Małgorzata Bochenek

 IIG

 

 

Od lewej: Wychowawca p. Tomasz Gajda, Łukasz Szałankiewicz, Hubert Janocha, Weronika Gardzina, Kuba Palacz, Gabriela Zajchowska, Mateusz Filip, Marlena Smoła, Dagmara Janocha, Weronika Błasik, Wiktoria Bożek.
Nieobecny: Bartek Gołąb (Bill).
Albo?- Vilson/Rolnik, Popek, Weronika, Weronika., Hary, Gabryśka, Mono/Łasiczka, Marlena, Nocha i Witek