4 CZERWCA - TURNIEJ SZACHOWY W MODERÓWCE

Drukuj

W Zespole Szkół w Moderówce odbył się Gminny Międzyszkolny Turniej Szachowy. W turnieju wzięli udział uczniowie z gminnych szkół: ZSP Jedlicze, SP Piotrówka, SP Dobieszyn, ZS Jaszczew, ZS SPiG Potok, ZS Moderówka oraz gościnnie SP i G z Iwli. Łącznie udział wzięło 28 zawodników i zawodniczek.

 

Organizatorami turnieju był Wojciech Prejznar przy współpracy z Tomaszem Gajdą natomiast sędzią głównym był Pan Jerzy Gunia opiekun drużyny z Iwli. Turniej odbył się pod patronatem Szkolnych Kas Oszczędności PKO BP. Nagrody i poczęstunek dla zawodników ufundował dyrektor oddziału PKO BP w Krośnie Pan Edward Nowak, który osobiście wręczał dyplomy zwycięzcom.

 

W kategorii Gimnazjum I miejsce zdobył Szwast Kamil – gimnazjum Iwla, II miejsce Kamil Lubaś – Gimnazjum Moderówka, III Miejsce Dubiel Albert – Gimnazjum Moderówka. W kategorii Szkoła Podstawowa I miejsce zdobył Stasz Szymon – SP Moderówka, II miejsce Krówka Damian – SP Iwla, III miejsce Czekańska Weronika – SP Jedlicze. Szczegółowe wyniki można znaleźć na stronie http://www.chessarbiter.com/turnieje.php lub bezpośrednio pod adresem http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_2962/results.html?l=pl&tb=2_ .

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!!