17 WRZEŚNIA - RAJD PIESZY "CHODZIMY - NIE BŁĄDZIMY".

Drukuj

Uczniowie kl. V wraz ze swoją wychowawczynią mgr A. Okólską 17 września wzięli udział w podsumowaniu projektu Grupy „Cybanci” pod hasłem „Chodzimy – nie błądzimy.” Współpracę z tą turystyczną grupą podjęliśmy już w czasie wakacji, gdy wybraliśmy się puszczać latawce na Cybę z okazji Dni Jedlicza. Tym razem ruszyliśmy w trasę wiodącą Doliną Chlebianki przez Cybę, Długie do Gospodarstwa - Stajnia „Gawęda”. Po pokonaniu 6 kilometrów miło spędziliśmy czas przy ognisku. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie wiedzy o okolicy, którą przemierzyliśmy. Nagrodą jest kolejna wycieczka, na którą pojadą 30 września. Organizuje ją oczywiście ST „Cyba.” Każdy z uczestników otrzymał też gadżety oraz informator turystyczno – krajoznawczy „Chodzimy – nie błądzimy po Gminie Jedlicze”