Tesco dla szkół

Drukuj

UWAGA! UWAGA!
Klasa I Gimnazjum bierze udział w konkursie Tesco dla szkół – talent do niemarnowania. Zadaniem uczestników jest nakręcenie 2-minutowego filmiku, który w najlepszy, najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób będzie promował główną ideę konkursu, którą jest niemarnowanie żywności. Prosimy o wsparcie dla naszych uczniów i oddanie głosu na film pod linkiem http://www.tescodlaszkol.pl/72439
Głosowanie od poniedziałku 18.11.2013r. do poniedziałku 16.12.2013 r., liczymy na wasze głosy. Możecie również przyznać dodatkowe punkty korzystając z gry, która będzie aktywna od 18 listopada na stronie organizatora konkursu.
Liczymy na Was!!!

 

Zdjęcie: UWAGA! UWAGA!
Klasa I Gimnazjum bierze udział w konkursie Tesco dla szkół – talent do niemarnowania. Zadaniem uczestników jest nakręcenie 2-minutowego filmiku, który w najlepszy, najciekawszy i najbardziej kreatywny sposób będzie promował główną ideę konkursu, którą jest niemarnowanie żywności. Prosimy o wsparcie dla naszych uczniów i oddanie głosu na film pod linkiem http://www.tescodlaszkol.pl/72439 
Głosowanie od poniedziałku 18.11.2013r. do poniedziałku 16.12.2013 r., liczymy na wasze głosy. Możecie również przyznać dodatkowe punkty korzystając z gry, która będzie aktywna od 18 listopada na stronie organizatora konkursu.
Liczymy na Was!!!