Wtorek 20 sierpnia 2019
imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Wyjątkowy koncert, niezapomniane wrażenia, artyści pełni humoru i wieczór pełen wzruszeń – tak świętowano Dzień Kobiet w Jedliczu. W niedzielny wieczór 11 marca br. w Sali Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu odbył się uroczysty koncert muzyki operetkowej.

Na scenie zaprezentowali się artyści Opery Śląskiej w Bytomiu: Sabina Olbrich -Szafraniec (sopran), Włodzimierz Skalski (tenor), Zbigniew Wunsch (bas- baryton) oraz Maciej Janas (akompaniament). Publiczność miała okazję wysłuchać utworów znanych z operetek „Skrzypek na dachu”, „Księżniczka Czardasza”, „Porgy and Bess”, ale też znane i lubiane standardy muzyki rozrywkowej.

Podczas koncertu wystąpili również młodzi artyści ze Szkoły Wokalno- Aktorskiej w Krośnie: Gabriela Czekańska, Weronika Czekańska, Maria Uram, Weronika Agaś, Daria Samorowska, Anna Józefowicz, Izabela Kaciuba, Wojciech Kozdrój, Krzysztof Sebastiański, Mateusz Wiatr.

Tego dnia nie mogło zabraknąć życzeń i upominków dla Pań z okazji ich święta.  Zastępca Burmistrza Gminy Jedlicze – Ryszard Zagórski złożył najserdeczniejsze życzenia Paniom, ponadto każda z  Pań została obdarowana słodkim upominkiem, które zostały wręczone przez Radnych Rady Miejskiej na czele z Przewodniczącym Piotrem Woźniakiem oraz Zastępcę Burmistrza Ryszarda Zagórskiego.

Licznie zgromadzona publiczność bawiła się znakomicie i wychodząc z koncertu wyniosła lekkość muzyki, uśmiech wykonawców i wszystkie życzenia do realizacji na cały rok.

GOK w Jedliczu

 

 

Słownik: