Czwartek 22 sierpnia 2019
imieniny: Cezarego, Marii, Zygfryda

Sport

Wakacje z GOSiR-em

sie.
21

II Turniej GP w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców - roczniki 2000 i młodsi. 24 lipca miał miejsce II Turniej GP. Tym razem do zawodów przystąpiło 5 drużyn w kat. dziewcząt oraz 10 w kat. chłopców. Grano system „każdy z każdym”. Pomimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udziału w imprezie. Każdy otrzymał słodki poczęstunek oraz wodę, natomiast najlepsi otrzymali pamiątkowe medale. 

wyniki - PDF

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze

sie.
21

W ostatnią sobotę 10 sierpnia w Długiem, odbyły się już po raz dziewiąty Zawody w Kolarstwie Górskim o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Tegoroczne zawody podobnie jak w zeszłym roku zorganizowane zostały w ramach Podkarpackiej Ligi Rowerowej w formule XC. W zawodach wystartowało łącznie 93 zawodników, którzy rywalizowali w 17 kategoriach wiekowych. Każda z kategorii miała do pokonania inny dystans, dostosowany do wieku startujących. Tegoroczna edycja cieszyła się sporym powodzeniem, zarówno wśród amatorów jak i zawodowców. Otwarcia zawodów dokonali Przewodniczący Rady Miejskiej w Jedliczu Pan Piotr Woźniak, Dyrektor PKO Bank Polski o/Jedlicze Pan Piotr Waśko oraz Dyrektor GOSiR Jedlicze Pan Wojciech Florczak. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Złota medalistka ŁUKS Jedlicze Katarzyna Kozioł

lp.
25

W Gorzowie Wielkopolskim w dniach 19-21.07.2019 odbyły się równolegle Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych oraz XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łucznictwie. Do tych zawodów zakwalifikowało się troje zawodników ŁUKS Jedlicze: Katarzyna Kozioł, Michał Stach i Wojciech Szafran. Katarzyna Kozioł po 3 dniach zmagań wywalczyła złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży indywidualnie. Czteroosobowa Drużyna Województwa Podkarpackiego z Katarzyną w składzie również zdobyła Złoty Medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Imprezy towarzyszące w ramach Dni Jedlicza 2019

lp.
10

W dniach 6-7.07.2019 r. GOSiR Jedlicze był organizatorem trzech imprez towarzyszących dla mieszkańców naszej Gminy w ramach Dni Jedlicza 2019. Były to Turniej Oldbojów w Piłkę Nożną, Turniej Plażowej Piłki Siatkowej Mixtów oraz Amatorskie Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gminy Jedlicze. Dla wszystkich uczestników naszych zawodów przygotowane były puchary oraz słodki upominek. Dla najlepszych drużyn przygotowane zostały również pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które dla zwycięzców z pewnością będą miłym wspomnieniem po przebytych zmaganiach sportowych. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Relacje z pierwszych zawodów organizowanych w ramach wakacji z GOSiR-em

lp.
04

I Turniej GP w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców rocznik 2000 i młodsi. Jako pierwsi w Wakacyjnych Zawodach z GOSiR-em wystartowali siatkarze plażowi. 26 czerwca do zawodów przystąpiło 7 drużyn w kat. dziewcząt i 9 w kat. chłopców. Grano system „każdy z każdym”. Zawody trwały ponad dziewięć godzin i wszyscy uczestnicy byli zadowoleni z udziału w imprezie. Każdy otrzymał słodki poczęstunek oraz wodę, natomiast najlepsi otrzymali pamiątkowe medale. Do zobaczenia na kolejnym turnieju 24.07.

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

IV Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych i Cheerleaderkowych FAME

cz.
27

W dniu 22.06 br. w Głogowie Małopolskim odbył się IV Wojewódzki Przegląd Zespołów Mażoretkowych i Cheerleaderkowych FAME. Udział w konkursie wzięły zespoły Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu prezentując swoje umiejętności w kategorii pom kadet, pom junior, oraz solo pom kadet i solo pom junior. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

I Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie

cz.
27

W dniu 15.06.2019 r. w Przysietnicy odbyła się I Runda Pucharu Okręgu Rzeszowskiego w Łucznictwie. W zawodach wzięło udział 89 zawodników i zawodniczek klubów łuczniczych z Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego. Zawody objęte były patronatem Pani Poseł na Sejm - Joanny Frydrych, która wręczała nagrody. 

Słownik: 
Posted By Radosław Jermak czytaj dalej

Strony

Subskrybuj RSS - Sport